Foto - videoslužby

             Svadobné video a foto

  Svadobné video a foto je dnes súčasťou každého      svadobného dňa mladomanželov. Neraz však cena rozhoduje o tom, či si mladí dovolia zaplatiť aj kameramana aj fotografa. V tomto prípade sa môže cena vyšplhať  veľmi vysoko. Za ďalšie svadobné služby ako hudba, výzdoba atď. sa cena vyšplhá skutočne vysoko. Prihliadajúc k týmto skutočnostiam sa naše štúdio rozhodlo ponúknuť vhodné alternatívy a ceny tak, aby si každý mohol vybrať to, čo mu najviac vyhovuje. Veríme, že budete s našou ponukou a ďalšími službami, ktoré ponúkame, spokojní.

 TECHNIKA

Na natáčanie  videa používame   kamery ,Panasonic HDC - HS 700 ďalej panasonic HC - X92 / 2 kamery / ,panasonic GH 2 a kameru  Canon Legria G25,  so širokouhlými objektívmi od 26,8 mm  ,všetky tri kamery  so záznamom Full HD  s 3 mos  obrazovým snímačom. Záznam je v kvalite HD 1920 x 1080i,p. Codec MPG -2, 16:9. Video je  následne spracované v strižni a vyrenderované do kvality DVD 100% ,alebo podľa dohody do  Full HD kvality, s následným napálením na Bluray disky alebo na USB klúč. 

Podľa výberu ponúkaných alternatív, používame ku  kamerám dnes tak žiadanú techniku ako kamerový žeriav a  kamerový slider  pre nádherné výškové zábery a fantastické jemné pohybujúce sa zábery rôznych detailov . Samozrejmosťou sú rôzne video statívy, steadycam, ramenné opierky a stabilizátory. 

Fotografujeme fotoaparátmi  Canon Eos 700 D,  Nikon D 800, používame objektívy , Tamron SP 17-50 F= 2,8  , 24-70 F= 2.8 , Nikon 105 F=2.8  Externý blesk Canon 430, 470 Nikon SB 910.  Všetky nafotené  zábery sa upravujú a retušujú  podla potreby v príslušných fotografických programoch tak, aby bola dosiahnutá čo najlepšia obrazová kvalita.

 

 

Pozrite si voľné termíny na vašu svadbu  v časti                    " Obsadenosť ": TU

SPOLUPRÁCA :   PK film - Peter Kovács  www.pkfilm.sk/

RECENZIE :

TOPlist