Svadobné balíky - ceny 2019   

 
  Moderné a dynamické spracovanie vášho videa. Finálne video obsahuje všetky                      podstatné  momenty z vášho  svadobného dňa. Dĺžka videa je spravidla 140 minút. Po dohode je možné dĺžku videa upresniť. Balík obsahuje aj záverečný videoklip. 0904/954 258
 
 
 
Alternatíva pre tých, ktorí chcú mať moderné spracované video a zároveň mať krásnu       pamiatku na svoje svadobné fotografie.
Video je spracované ako v balíku "Standard " Naviac, sa v tomto balíku venujeme aj fotografovaniu mladomanželov či už  exteriéri alebo interiéri. Robíme sólové  foto aj v sále s rodinou, návštevami a pod. Zachytávame aj momenty zo zábavy. 
    Bližšie informácie na :   0904/954 258
 
 
 
 Moderné a  dynamické video, zachytené z rôznych uhlov pohľadu. Dynamiku záberov       zabezpečuje séria 4 FULL - HD kamier značky Panasonic. Jemne plynulé či výškové           zábery vo videu, sú dosiahnuté pomocnou technikou ako : steadycam, kamerový žeriav,   pevné statívy, slider / dráha /, slider / otočňa, elektronický stabilizátor /. Kvalitný zvuk zabezpečujú  stereo           mikrofóny, z dôrazom na priestorový zvuk ako i smerové mikrofóny značky RODE. 
 0904/954 258
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 

 

                                                                                                                               

 

Svadobné balíky - náhľady

Táto fotogaléria je prázdna.